Жител на струшко Радолишта под закана одзел производи од бензинска пумпа во Струга

Жител на струшко Радолишта под закана одзел производи од бензинска пумпа во Струга

– На 16-ти август 2020 година, во 03:15 часот во СВР Охрид, вработен во бензинска пумпа во Струга пријавил дека М.М. од струшкото село Радолишта, со закана одзел производи и му го оштетил телефонот.

– Се преземаат мерки за расчистување на случајот, информираат од МВР. (Крај)извор: МВР

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds