ВИДЕО: Се судрија четири возила кај влезот на Охрид и Струга

Верижна сообраќајка денеска се случи кај влезот на Охрид и Струга.

Според информациите од терен, се судриле четири возила.

На терен се и три полициски возила кои вршат увид.

Засега нема информации за повредени лица.

ОСТАНАТИ ВЕСТИ