Нов хорор во Белград: Девојка силувана и убиена, сестра и ја затекнала во ноќницаv

Нов хорор во Белград: Девојка силувана и убиена, сестра и ја затекнала во ноќницаv

Тело на 20-годишна девојка пронајдено е денеска во стан на улицата Мадридска во главниот град на Србија, Белград.

Како што објавија српските медиуми, констатирано е дека девојката прво била силувана, а потоа убиена

Телото на убиената девојка го пронашла нејзината сестра во ноќница.

Полицијата и екипите на Брзата помош во моментов се наоѓаат на местото на злосторството.

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds