ДЕВОЈКА СКОКНАЛА ОД 14 КАТ И ПАДНАЛА НА СОСЕДОТ: Станарите слушнале крик и нашле НЕВИДЕН УЖАС пред влезната врата (ВИДЕО)

Убиен маж кој стоел пред зграда кога врз него паднала девојка која скокнала од 14 кат за да се самоубие !

Вознемирувачка сцена е снимена во вторникот околу 14 часот во станбената област Тројешчина во областа Десњан во Киев. Станарите слушнале крик и ги пронашле телата пред зградата. На вознемирувачката снимка се гледа како мажот е покриен од полицијата.

Полицијата покренала истрага за убиство со умисла.

– Жена (28) се самоуби, а при падот смртно повредила маж (39) кој стоел под влезот – соопштија од полицијата.

Засега не се познати причините за самоубиството.

ОСТАНАТИ ВЕСТИ