Известување од “ЈКП Хигиена Лабуништа”

Известување од “ЈКП Хигиена Лабуништа”

Се известуваат  граѓаните на с.Лабуништа дека поради празникот рамазан бајрам сметот од реонот од понеделник ќе се собира наредниот понеделник.Се молат жителите сметот да не се вади по улицитеСо почит ЈКП Хигиена.

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds