ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО] Вака е убиен Албанецот додека пиел кафе! Испливала страшна снимка: Маж го изрешетал, се поради крвна одмазда

Агустин Каза е 44-годишниот Албанец кој е убиен додека пиел кафе во Брисел.

Белгиските медиуми објавиле снимки од атентатот на 44-годишниот Албанец кој е застрелан со два куршуми во глава.По убиството, убиецот брзо го напуштил самото место, додека сè уште нема детали за неговиот идентитет.

Белгиските медиуми јавуваат дека 44-годишниот Албанец бил во тешка состојба и дека набрзо починал во болница. Како што се гледа на снимката, убиецот тивко приоѓа од зад грб, се врти, вади пиштол и два пати пука во 44-годишниот Албанец.Моментално белгиските власти основале истражна група, каде главните траги водат кон пресметка меѓу две нарко-групи. Како што се верува, мотив за убиството е крвна одмазда.

Ве предупредуваме дека снимката е многу вознемирувачка:

ОСТАНАТИ ВЕСТИ