Љубителите на рачно изработен накит и Ташни отсега имаат свое место во Струга “Sarah’s Handmade”

Изработуваме Ташни по ваш вкус, а со љубов и внимание од вештите раце на Sarah’s Handmade ќе ги имате и најубавите венчиња.

Во нашата продавница ќе најдете и разни видови на монистра, бисери, кристали во најразлични бои и димензии како и апликации.


Тука сме за сите дами кои сакаат префинети обетки, ланчиња и други модни детали и аксесоари.

Автентичноста на Sarah’s Handmade не е само украс, туку доловување на вашата личност и карактер
Sarahs handmade, покрај кејот на реката Црн Дрим во Струга. Вие избирате, Sarah’s Handmade изработува.

ОСТАНАТИ ВЕСТИ