„Виз ер“ најави 10% попуст на картите купени денеска

Wizz Air, најбрзо растечката и најеколошки одржливата авиокомпанија во Европа на глобално ниво, најавува попуст од 10%* на избрани летови во својата мрежа. Билетите се достапни само денес, 6 јули, за патниците на WIZZ кои сакаат да патуваат на или пред 30 септември 2023 година.

Wizz Air нуди широк спектар на рути по ниски цени до најатрактивните дестинации во Европа, како што др од Скопје до Maлта, Бoлоња, Базел-Мулхаус или шведските градови Стокхолм и Векше. Билетите се достапни за онлајн резервација на wizzair.comи преку мобилната апликација. Подарете си себеси, на вашето семејство или пријателите изненадување и полетајте на топло место, повторно посетете го вашиот омилен град или започнете нова авантура!

ОСТАНАТИ ВЕСТИ