ЖИВОТ СРЕДЕ УНИШТУВАЊЕ: Бремена жена роди бебе под урнатините (ВИДЕО)

ЖИВОТ СРЕДЕ УНИШТУВАЊЕ: Бремена жена роди бебе под урнатините (ВИДЕО)

Шокантни сцени пристигнуваат по страшните земјотреси кои ги погодија Турција и Сирија.

Под една од урнатините се случила и чудесна ситуација- бремена жена родила бебе под урнатините.

Life amidst Destruction!
A pregnant woman fighting for life under the debris gave birth to a child.#earthquake #Turkey #TurkeyEarthquake #PrayForTurkey #earthquakeinturkey #Turkiye pic.twitter.com/rsG2WTIQox

— Payal Mohindra (@payal_mohindra) February 7, 2023

Можеби ке те интересира
This will close in 0 seconds

Generated by Feedzy