Уште една несреќа кај Младеновац: Се запали автомобил недалеку од местото каде утринава се судрија автобус и автомобил

Недалеку од местото каде утрово се случи несреќата во која загина мажот Милош Н.(34), само неколку часа подоцна се случила уште една сообраќајка.

Како што дознава Нова.рс на терен, едно возило се запалило.

Пожарникарите и полицијата се на терен.

ОСТАНАТИ ВЕСТИ